Чи потрібні антибіотики? Подобається стаття, замовляйте.
Всім відомий нежить і його походження, кожен бореться з ним своїми методами. Не забуваємо, що найчастіше він носить вірусний характер, рідко алергічний. Ось один з перевірених і безпечних методів лікування:
-увлажняем повітря, особливо в опалювальний сезон або в жаркий літній період. Можна використовувати зволожувач (ультразвуковий або звичайний), дідівським методом-розвісити мокрі вещі.Главное домогтися зволоженого повітря.
-отпаіваем дитини, чим частіше п'є, тим краще. Все це необхідно для того, щоб слиз НЕ загусла, а загусла слиз, що опустилася в дихальні шляхи крихти, неодмінно викличе кашель. Якщо вона засохне, то почнеться бронхіт. Ось чому лікувати бронхіт антибіотиками - абсурдно.
-промиваем носик: фіз.ррозчину, ХЬЮМЕР, Отривін і т.д.
-капаем крапельки для носа: виброцил, отривин і т.д.
-ждем 5-7 днів. За умови що ви:
промивали носик не менше 4 разів на день,
закопували краплі 3 рази в день. Впевнені, що це не алергічний реніт, тоді ваша дитина забуде, що таке соплі.
Не застосовувати цей спосіб при гострого головного болю і високій температурі, т.к. це може бути не нежить, а гайморит. Зауважу, у діток молодшого віку гайморова пазуха погано розвинена, тому гайморит до двох-трьох років не зустрічається.
Влітку загартовувати, а взимку заповнюйте рівень вітамінів, грайте на свіжому повітрі в рухливі ігри і у вас завжди буде відмінне здоров'я!