ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7

Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Квітень » 28 » Коньюктивіт - очна алергія.
23:26
Коньюктивіт - очна алергія.


Симптоми очної алергії можуть піднести великі незручності і є частою причиною для візиту до лікаря алерголога або офтальмолога. Іноді важкі очні алергії можуть завдати серйозної шкоди зору. Часто це захворювання супроводжує іншим алергічних реакцій, таким як сінна лихоманка (алергічний риніт), і атопічний дерматит. Ліки і косметика теж може стати причиною даного виду захворювання.
Очі - дзеркало душі, тому що вони відображають наш настрій. Але це не може бути вірно, коду вони червоні, опухлі, і при цьому сверблять від алергічної реакції. Що ж відбувається з очима при алергії?
Від впливів зовнішнього середовища очі захищає Кон `юнктива - тонка прозора тканина, яка покриває внутрішню частину століття і переходить на очне яблуко. Вона багата кровоносними судинами і в ній більше лаброцитов (клітин, які випускають гістамін, хімічний посередник алергічних реакцій), ніж в легенях. Саме її в першу чергу і вражає алергія. Алергени змушують антитіло алергії покривати численні лаброцитів в кон'юнктиві. На протидію алергенів лаброцит змушений випустити гістамін і інших посередників. В результаті цього з'являється свербіж, печіння очей, вони сльозяться і червоніють. Повіки можуть опухати майже до повного закриття. Найчастіше вражаються обидва ока, хоча бувають винятки. Так само алергія може вразити рогову оболонку ока і слізні залози.
Алергічний кон'юнктивіт, як і багато інших видів алергії, найчастіше носить сезонний характер і пов'язаний в основному з сінну лихоманку. Але такі подразники, як пилові кліщі, цвіль можуть впливати на очі цілий рік. Домашні вихованці теж можуть бути винні в хвороби хазяйських очей.
Чому ж очі - така легка мета для алергії? Справа в тому, що коли очі відкриті, вони ні чим не захищені, на відміну, наприклад, від носа, де для цієї мети є волоски. При цьому приблизно у кожного п'ятого є схильність до цього виду алергії, з цього числа близько половини мали «задоволення» перехворіти хоча б один раз.
Для лікування зазвичай використовуються краплі, що пригнічують реакцію гістаміну. При сильному свербінні природною реакцією є потерти очі. Однак це тільки погіршує ситуацію, оскільки фізичний вплив тільки підсилює алергічну реакцію. Звідси висновок: не тріть очі!

ЩЕ ПО ТЕМІ
Переглядів: 278 | Додав: LOGAN1980 | Теги: сучасна медицина, офіційна медицина, безкоштовна медицина, традиційна медицина, народна медицина, радянська медиц, Судова медицина, китайська медицина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2016  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів


Copyright MyCorp © 2025