ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7

Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Травень » 28 » Сенсація ! Знайдено нове захворювання , або не нове , ну вообщем головне, що знайдено .
12:10
Сенсація ! Знайдено нове захворювання , або не нове , ну вообщем головне, що знайдено .


Прийнято вважати , що пам'ять сучасної людини погіршується останнім часом з страхітливою прогресією . Серед причин перераховуються такі , як все збільшується обсяг інформації , обрушают на нас з екранів телевізорів , моніторів комп'ютерів , апаратів мобільного зв'язку та інших новітніх засобів комунікації , без яких ми тепер зовсім не уявляємо свого існування.
Як часто ми не можемо згадати анекдот , який почули тільки вранці («ну такий же був смішний , угарает все , ну про що ж він був ?") Або ж подробиці події напередодні події ( « слухай , цей фільм вчора , ну ... , там ще знімається цей ммм ... ну він ще чоловік цієї ... , блін , ну як її » ) , знайома історія? Або імена нових співробітників , а іноді навіть новопризначеного шефа , геть вилітають з голови («ми ж вже місяць спілкуємося і вже встигли випити з нею на брудершафт , не зручно навіть запитати , по-моєму Світу, та Світу , а може і Олена) .

А тут інформація - « вчені встановили - телевізор сліпить , комп'ютер тупить , телефон опромінює » , Альцгеймер на порозі стоїть , його в потилицю б'є Паркінсон . І дуже страшно стає часом і відразу хочеться до лікаря або знахаря якому , дай мовляв дядько пілюлю , що б я випадково не сходив по маленькому на батарею опалення в кабінеті начальника або ще гірше не переплутав з ПіСУАРу його кишеню.
Але перш , ніж прийняти пігулку або подумати про нею ( перш ніж подумати , треба подумати) , може розберемося , а чи так все це страшно.
Так , вчені мужі в різних країнах (так само як і вчені дружини) , у всю сурмлять про нові проблеми з пам'яттю , як власне і про проблеми з іншими функціями людського організму. Адже є проблема - її необхідно вирішувати. Це значить є задача і найчастіше програма за рішенням цього завдання , є фінансування в кінці кінців.

У результаті виходить пігулка , яку треба кому - небудь споживати і якщо цього « кого - небудь» немає , то його потрібно знайти .
І на це ні сил , ні коштів звичайно ніхто вже не шкодує. Але найголовніше , що ця частина роботи ( знайти кого-небудь ) дуже часто не менш затратна , ніж все, що їй передувало , включаючи наукові дослідження, розробки , промислові технології та інше. Реклама , як ми знаємо , двигун торгівлі , який працює на не дуже дешевому паливі а колесами він їздить по нашим мізкам від чого і проблеми з пам'яттю. Замкнуте коло чи знаєте .

Ось звідси і виходять такі публікації типу : « в Шотландії ( так і хочеться сказати « де то в Лапландії » ) відкрили нове захворювання ( дійсно відкрили , як пляшку з пивом) - хвороба або синдром зайнятого способу життя ( СЗОЖ ) .
Це супер! Радянська соціалістична система з її ОБЖЖ , ВКПБ , РКБ , ГКЧП просто курить .

Да-а , а ми говоримо про нецільове витрачання коштів з держбюджету в Росії ... , хоча це вже інша опера .
Власне , а про що це я писав ? , А про пам'ять .
Так от , всі ми з роками не молодеем і дуже багато хто з нас дуже скоро будуть нервово шукати , якщо вже не шукають , окуляри , які сидять у них на носі. Ну і що? Так було і так буде.
Дуже хочеться зробити екскурс у дитинство , у шкільні роки чудові . Для мене , - школяра шістдесятих , інформаційним навантаженням була шкільна програма , яку хоч як то треба було всмоктувати і газета «Піонерська правда» , яку волею не волею треба було читати , оскільки опитування по ній проводилися постійно. Ось мабуть і все. Але хіба від цього наша пам'ять була краще ніж у нинішніх дітей ? Чим об'ємніше вірш , тим довше його вчиш , якщо звичайно вчиш взагалі.
А що вже говорити про дорослих , або наша пам'ять з роками поліпшується ? Та все дуже просто , чим більше інформації , тим гірше вона засвоюється , а проста забудькуватість була присутня в усі часи , тільки нікому і в голову не приходило називати це якимось синдромом. На обличчя другий синдром , «Синдром Голодного Способу Життя Наукового Працівника » « СГОЖНР » або « Де б його Ще Рвонути Бобли » « ГБЕЕРБ » (треба запатентувати ) .
Так що люб'язні пані та панове , не поспішайте до лікарів , ви ж знаєте , була б людина , а знайти у нього болячку - справа рівня кваліфікації лікаря , і якщо ви не називаєте доньку мамою і не одягаєте валянки на шорти , то все у вас добре з пам'яттю , а значить будемо жити !

ЩЕ ПО ТЕМІ
Переглядів: 376 | Додав: LOGAN1980 | Теги: сучасна медицина, офіційна медицина, безкоштовна медицина, традиційна медицина, народна медицина, радянська медиц, Судова медицина, китайська медицина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Календар
«  Травень 2014  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів


Copyright MyCorp © 2025