Відомо з історії , що Олександр Суворов , а ще раніше Македонський (до відома , обидва Олександра , обидва полководці ) вимагали , щоб в ранці кожного солдата була присипка з трави деревію на випадок лікування рани або порізу . Звідси і назва « солдатська ». А з літописних праць стало відомо про чудодійний настої цієї трави , позбавивши онука від виснажливих кровотеч самого князя Дмитра Донського . Однак, треба розуміти , що це не метод лікування при фонтанує артеріальній кровотечі . А от при капілярній кровотечі і кровотечі з дрібних вен він тут же зупиняє його . Навіть листя , не тільки квіти , якщо їх дрібно порубати і прикласти до ранки , тут же нададуть свою дію.
Є таке захворювання , коли в крові людини недостатньо тромбоцитів - кров'яних клітин, що беруть участь в утворенні тромбу при кровотечі . Називається воно Хворобою Верльгофа , або тромбоцитопенічна пурпура . Для неї характерна підвищена кровоточивість , що тягне за собою тривалі , рясні місячні , повторні , багаторазові носові кровотечі. Множинні , без всякого фізичного впливу на тіло людини синці і « синці ».
Відомо застосування цієї диво - трави в курсі лікування променевої хвороби та її профілактики , а також після курсів хіміотерапії. Показанням до застосування трави деревію є такі катастрофи з боку серця , як інфаркт (загибель ділянки серцевого м'яза) , інсульт (ураження судин і тканини мозку). Запалення в сечостатевому тракті , геморой , фурункульоз - ось неповний перелік хвороб , коли деревій стане в нагоді в самий раз.
У своїй книзі про фітотерапії хвороб органів шлунково -кишкового тракту відомий лікар -науковець Короп Треськунов дав рецепт чудового збору. Взяти : м'яти перцевої і подорожника - по 20 г , квіток ромашки - 20 г; по 10 г квіток і листя звіробою , листя і квіток деревію. Потім , столову ложку трав'яної суміші заварити 0,5 л крутого окропу , півгодини настояти і процідити, вживати 2 - 3 дні кожну годину , а далі - 4 - кратний прийом до їжі за 15 мін.еще 2 - 3 тижні.
З особистого досвіду Карпа Трескунова в гастроентерологічному центрі цим збором були проліковані сотні пацієнтів з самими різними захворюваннями органів травлення : хвороби шлунка ( виразкова хвороба , гастрит) , гастроентероколіт , дуоденіт , хвороби жовчного міхура і жовчовивідних шляхів , панкреатит , дизентерія , дисбактеріоз.
Збір трави деревію починають з початку цвітіння ( кінець травня) і до початку осені. Листя його , поки вони ще молоді , заготовляють у квітні - травні. Траву з коренем не виривається , щоб забезпечити цвітіння і в злий , панкреатит , дизентерія , дисбактеріоз.
Збір трави деревію починають з початку цвітіння ( кінець травня) і до початку осені. Листя його , поки вони ще молоді , заготовляють у квітні - травні. Траву з коренем не виривається , щоб забезпечити цвітіння і наступного року . Висушені білі і рожеві квітки деревію зберігають окремо , в різних пакетах. Відваром з білих квіток лікують чоловіків при статевій слабкості , простатиті , відваром з рожевих - міому у жінок.
Будьте здорові!