ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7

Статистика

Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Травень » 15 » Вітрянка У ДОРОСЛИХ . ЯК УНИКНУТИ ?
20:15
Вітрянка У ДОРОСЛИХ . ЯК УНИКНУТИ ?

Хворіли ви в дитинстві вітрянкою ? Якщо важко відповісти , обов'язково запитайте у своїх батьків , у лікуючого лікаря . Адже багато інфекції , які протікають в дитячому віці досить легко , в дорослому мають важкий перебіг і можуть викликати небезпечні ускладнення. У їх числі і вітрянка - вітряна віспа .

ЧОМУ Ж ДОРОСЛІ ЗАХВОРЮЮТЬ вітрянки?

Вітрянка (вітряна віспа) - це інфекційне захворювання, що викликається вірусом герпесу. Вірус поширюється повітряно -крапельним шляхом. Тобто зараження можливо при кашлі та чханні хворого. Якщо людина не має імунітету , тобто раніше не хворів на вітрянку або не щеплена , то ймовірність захворювання складає близько 90 %. Досить контакту з хворим на протязі 15 хвилин.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНА вітрянки ДЛЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВІКОМ 14 РОКІВ ?

Вірус вітряної віспи в організмі дорослої людини дуже агресивний. Захворювання характеризується важким перебігом , рясної висипом і нестерпним свербінням . Температура тіла може піднятися до сорока градусів. На відміну від дітей, у дорослих це період може тривати до десяти днів і проявляється сильним нездужанням , нудотою і блювотою.

Сильний свербіж змушує людину розчісувати висип , що призводить до інфікування шкіри і розвитку піодермії ( гнійного запалення шкіри).

Більш того , вітрянка небезпечна для дорослих і дітей старше 14 років розвитком важких ускладнень , які можуть призвести до інвалідності. Вітрянка може викликати :
вірусну пневмонію і дихальну недостатність ,
ураження печінки з печінковою недостатністю ,
гнійний пієлонефрит і ниркову недостатність ,
ураження серцево -судинної системи з розвитком токсичного міокардиту і тромбозів ,
менінгіт та енцефаліт .
Дуже небезпечна вітрянка для вагітних. Ризик переривання вагітності високий на першому тижні , тому що в цей період відбувається закладка органів і систем. Але особливо за тиждень до пологів. У цей період зараження вітрянкою призведе до загибелі плоду і може загрожувати життю жінки.

ЯК ЛІКУВАТИ ?

При легких формах у дорослих лікування таке ж як у дітей . Тобто , домашній режим , змазування висипу дезінфікуючими розчинами , жарознижуючі засоби . У важких випадках застосовуються противірусні препарати , при ускладненнях - антибіотики. Лікування проводиться тільки під контролем лікаря , іноді показана госпіталізація.

ЯК УНИКНУТИ ВІТРЯНКУ ?

Ми вже з'ясували , що вітрянкою хворіють дорослі і діти , раніше не хворіли і не мають імунітету. Відомо , що вітряна віспа набагато легше переноситься в дитячому віці. Напрошується висновок , а не заразити чи спеціально дитини вітрянкою , що б надалі він ніколи нею не хворів ? Таке питання часто задають батьки лікареві.
Але педіатри та вірусологи говорять - ні, ні жодному разі!
За статистикою , ускладнення розвиваються у кожної десятої дитини . Так чи варто ризикувати ?

Існує єдиний і безпечний спосіб уникнути захворювання - щеплення .

Вакцина , яка вводиться , містить ослаблені віруси вітрянки . Захворювання проходитиме в легкій формі і не викличе ускладнень. Зате людина придбає стійкий, довічний імунітет. У разі ж «дикого» зараження гарантій немає , оскільки інфікування відбувається живими й сильними вірусами.

Вакцинація показана:
дітям від року ,
дорослим , не хворіли раніше ,
жінкам які планують вагітність , які не хворіли на вітрянку .

Крім цього, необхідно уникати контактів з хворими на вітряну віспу людям з ослабленим імунітетом , вагітним жінкам , дітям .

Якщо Вам «Не пощастило» перехворіти вітрянкою в дитинстві , настійно рекомендуємо зробити щеплення від цієї небезпечної хвороби !

ЩЕ ПО ТЕМІ
Переглядів: 671 | Додав: LOGAN1980 | Теги: сучасна медицина, офіційна медицина, безкоштовна медицина, традиційна медицина, народна медицина, радянська медиц, Судова медицина, китайська медицина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Календар
«  Травень 2014  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів


Copyright MyCorp © 2025